9. Ulusal Jinekolojik Endoskopi Kongresi ve 3. Genç Endoskopistler Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
01 Haziran - 05 Haziran 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.jedonline2021.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Tüm dünyanın içinde bulunduğu COVID-19 Pandemi döneminde siz meslektaşlarımızın sağlığı Jinekolojik Endoskopi Derneği (JED) Yönetimi için öncelik taşımaktadır. Bu öncelik doğrultusunda, bilim ve eğitim faaliyetlerinin de devamlılığı gerekmektedir. Eğitime ve bilime ara vermemek adına, 1-5 Haziran 2021 tarihleri arasında Online 9. Ulusal Jinekolojik Endoskopi Kongresi ve 3. Genç Endoskopistler Sempozyumu'nu gerçekleştirme kararını almış bulunmaktayız.

Online 9. Ulusal Jinekolojik Endoskopi Kongresi ve 3. Genç Endoskopistler Sempozyumu’nun siz değerli meslektaşlarımızın katılımı ile fiziki kongrenin bilimsel ve sosyal eksikliğini hissettirmeden, aynı heyecan ve doyurucu bilimsel oturumlarla gerçekleştirileceğinden şüphemiz yoktur.

Sanal da olsa sizlerle bir araya gelmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Prof. Dr. Gazi Yıldırım
Jinekolojik Endoskopi Derneği Başkanı

Prof. Dr. Fatih Şendağ
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin