Ankara Foniyatri Günleri

KONGRE TARİHİ
14 Aralık - 15 Aralık 2023

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.profesyonelses.org/afg2023
DAVET
Değerli Dostlarımız,

Sizleri 14-15 Aralık 2023 tarihlerinde Ankara'da düzenlenecek olan Foniyatri Günleri toplantısına katılmaya davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Bu özel etkinliğin, foniyatri alanındaki temel bilgileri ve en yeni gelişmeleri paylaşmak ve en iyi uygulamaları öğrenmek için bir fırsat sunmasını umuyoruz. Toplantı sırasında alanlarının en deneyimli hocalarından güncel bakış açılarını dinleme olanağı bulacağız. Bu nedenle toplantımızın temasını “Ustalarla Buluşma” olarak belirledik.

Doğası gereği multidisipliner olan toplantımızda, hastalarına ve danışanlarına hizmette güç birliği içerisinde olan hekimler, dil ve konuşma terapistleri, odyologlar, ses koçları, ses eğitmenleri, sanatçılar, fizyoterapistler ve tüm diğer uzmanlık alanlarındaki ilgililer ve öğrencilerle buluşmayı ve bilgi birikiminin paylaşılmasını umuyoruz.

Saygılarımızla.

Organizasyon Komitesi adına
Prof. Dr. Engin DURSUN
Prof. Dr. Celil GÖÇER
Prof. Dr. Haldun OĞUZ

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.