Aydın Pediatri 2. Güz Okulu

KONGRE TARİHİ
11 Kasım - 13 Kasım 2022

KONGRE ŞEHRİ
Didim, Aydın, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
aydinpediatrisempozyumu.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

İki yılı aşkın süredir mücadele ettiğimiz COVID-19 pandemisinde sağlık çalışanlarının büyük özverisi sonucu pandeminin sonuna doğru yaklaştığımızı ümit ediyoruz. Bu dönemde eğitim konusunda pek çok değişim yaşansa da öğrenmeye ve güncellenmeye devam etmenin gerekliliğini bir kez daha gördük. Pandemi nedeniyle ilkini çevrimiçi olarak gerçekleştirmek zorunda kaldığımız sempozyumumuzun ikincisini yüz yüze yapacak olmanın heyecanını taşıyoruz.

Aydın Pediatri Derneği’nin öncelikli amacı hem bölgemizde hem de ülke genelinde çocuk sağlığının gelişimine ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları biliminin ilerlemesine katkıda bulunmaktır. Bu doğrultuda güncel gelişmeler ve temel konular, alanında söz sahibi hocalarımızla sempozyumumuzda ele alınıp tartışılacaktır.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları için emek ve gönül veren tüm hekimlerimizi, güncel bilgileri ve deneyimleri paylaşıp tartışmak için ‘11-13 Kasım 2022’ tarihleri arasında Didim Aquasis De Luxe Resort Hotel’de gerçekleştireceğimiz Aydın Pediatri 2. Güz Okulu’nda buluşmaya davet ediyoruz.

Katılımlarınızla verimli ve faydalı olmasını umduğumuz sempozyumumuzda hep beraber olmak dileğiyle.

Saygılarımızla

Sempozyum Başkanları

Doç. Dr. Soner Sertan KARA - Doç. Dr. Ahmet ANIK

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook Twitter LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.