TUTDER 14. Ulusal Uyku Kongresi

KONGRE TARİHİ
11 Aralık - 12 Aralık 2021

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
kongre.tutder.org.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız, Değerli Teknisyenlerimiz,

Tüm Uyku Tıbbı ve Araştırmaları Derneği olarak sizleri, 11 – 12 Aralık 2021 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştireceği, Uluslararası Katılımlı 14. Ulusal Uyku Kongresi’ne davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Kongremiz içerisinde 53. Uyku Hekimliği ve Uyku Teknisyenliği Kursları 10 – 13 Aralık 2021 tarihleri arasında ve ülkemizde ilk defa derneğimiz tarafından verilecek olan 1. Uyku Koçluğu ve Uyku Uzmanlığı Eğitimleri 11 – 12 Aralık 2021 tarihleri arasında verilecektir.

Bilimsel ve sosyal açıdan sizlere layık bir kongre düzenlemek amacıyla Ocak 2020 tarihinden itibaren Yönetim Kurulu olarak el birliğiyle çalışıyoruz.

Bilindiği üzere yılda bir kez düzenlenen kongremiz, mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin konuşulması ve tartışılması için tüm meslektaşlarımızı ve teknisyenlerimizi bir araya getiren en önemli platformdur. Bu nedenle kongrenin hazırlık aşamasında sizlerin bireysel görüş ve önerilerinizi dikkate almaktayız.

Bilimsel programı oluştururken, gerek sahada çalışan meslektaşlarımızın ve teknisyenlerimizin uyku laboratuvarı ve pratikte kullanabilecekleri güncel bilgilere değinilmesine, gerekse akademik çalışmalar yürüten meslektaşlarımıza yönelik bilgilerin ele alınmasına dikkat etmekteyiz.

Kongremizin bilimsel gücü sizlerden gelecek bildirilerle artacaktır. Bildiriler poster, sözlü bildiri ve seçilmiş sözlü bildiri olarak değerlendirilecektir. Mümkün olduğunca çok sayıda sözlü bildiri oturumu yapılmasına özen gösterilecektir.

Özenle hazırlanan bilimsel programın yanı sıra yoğun çalışma temposunun yorgunluğunu atmanız, uzun süredir göremediğiniz meslektaşlarınızla birlikte iyi vakit geçirmeniz için neşeli ve samimi bir sosyal program da düzenlemekteyiz.

Uyku tıbbı alanında hem dünyada hem ülkemizde yaşanan güncel gelişmelerin de paylaşılacağı bu bilimsel şölenin en verimli şekilde gerçekleştirilmesi için katılımınızı ve katkılarınızı bekliyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Uluslararası Katılımlı Uluslararası Katılımlı 14. Ulusal Uyku Kongresi’nde buluşmak dileği ile...

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.