DİJİTALİST 2023

KONGRE TARİHİ
01 Eylül - 02 Eylül 2023

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton İstanbul Kozyatağı

KONGRE WEB SİTESİ
www.dijitalist.org
DAVET
Değerli Katılımcılarımız,

Modern teknoloji ile birlikte gelişen dijital sağlık uygulamaları ve bilişim teknolojilerinin sağlık sektörüne desteği ile dijital sağlık ve biyoinformatik biliminde birçok gelişme günümüzde devam ediyor.

Dijitalist tüm bu gelişmeleri dikkate alarak, dijital sağlığa ve biyoinformatiğe ilgisi olan, teknoloji ve sağlık ile ilgilenen katılımcılarımıza, yeni gelişmeleri ve sağlık sektörünün geleceğe dair büyümesi için önemli desteğini sağlayacaktır.

Teknoloji sağlık ile yakından ilgilenen konuşmacılarımızla iletişim sağlayarak; yaratıcı fikir üretme sürecinden, sosyal medyaya, istatistikten – planlamaya, hasta takibinden, yapay zekaya kadar birçok ilgi çekici konuları konuşmak ve kurslarımıza katılmak için 1-2 Eylül’de DİJİTALİST 2023 ile geleceğe merhaba demeye davetlisiniz.

Doç. Dr. Ahmet İlker Tekkeşin
Dijital Sağlık ve Biyoinformatik Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.