Excellence in ART 2, Implantation Failure-Unraveling the Puzzle

KONGRE TARİHİ
21 Nisan - 22 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
Kapadokya, Nevşehir, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.excellenceart2018.org
DAVET
Değerli Katılımcılar,

Hacettepe Üniversitesi, Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Ünitesi olarak 21-22 Nisan 2018 tarihleri arasında Kapadokya’da ikincisini düzenleyeceğimiz “Excellence in ART-II, Implantation Failure: Unraveling the Puzzle” isimli kongreyi sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu toplantıda tüp bebek uygulamalarında karşılaştığımız, hem klinisyen, hem embriyolog hem de hasta çiftler için sıkıntılı ve yıpratıcı bir süreç olan implantasyon başarısızlığına odaklanacağız. İmplantasyon başarısızlığı ile mücadelede tanı, tarama, klinik ve laboratuvar yönetimi ile ilgili güncel durum, teknolojik gelişimler, tartışmalı hususlar birinci toplantımızda olduğu gibi konularında önder, fikir lideri uluslararası davetli konuşmacılar tarafınca tartışılacaktır.

Birinci Toplantıya 400’ün üzerinde (kongre salonunun maksimum alabileceği kapasite) katılımcı olmuştur. 2016 toplantımızın ana konuşmaları, uluslararası hakem değerlendirmesi sonrasında, ASRM’nin resmi dergisi olan Journal of Assisted Reproduction Genetics’de (JARG) 2016 Ekim sayısında yayınlanmıştır.

Herkesin çok etkileneceği bir bilimsel program oluşturduğumuza inanıyoruz. Bu kapsamda sempozyum süresince gerek klinik gerekse de laboratuvar uygulamalar ile ilgili, klasik kongre anlatılarından ziyade, tartışma ağırlıklı, konularında önder liderlerin deneyimlerini dinleyiciler ile paylaşacağı bir format oluşturulmuştur. Bilimsel programın ana dili İngilizce olacaktır.

Toplantının katılımcı hedef kitlesi üreme tıbbı/tüp bebek ile uğraşan tüm kadın hastalıkları ve doğum hekimleri, androloji/infertilite ile uğraşan ürologlar, klinik embriyologlar/biyologlar ve yardımcı sağlık personelidir.

Önceliği doyurucu ve etkileyici bir bilimsel program olan bu organizasyonda tarihi ve kültürel dokusuyla Kapadokya bölgesi çeşitli sosyal programların ve eşsiz aktivitelerin düzenlenebilmesi amacıyla da bizlere birçok fırsat tanımaktadır.

Tüp Bebek uygulamalarında her yönden mükemmeliyete ulaşmayı hedeflememizde bize yol gösterecek, katkı sağlayacak bu toplantıda sizleri de aramızda görmekten kıvanç duyacağız.
Saygılarımla,

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Hakan YARALI

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin