Getatder Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Kongresi

KONGRE TARİHİ
22 Temmuz - 23 Temmuz 2023

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.getatkongresi.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri 22-23 Temmuz 2023 tarihlerinde Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Anadolu Tıbbı Araştırma Platformu Kulübü işbirliği ile online sistem üzerinden yapılacak olan Getatder – Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Kongresi`ne davet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kongrenin amacı; geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamaları ile ilgili temel yöntemler hakkındaki klasik ve güncel bilgileri gözden geçirerek, son yıllardaki kanıta dayalı gelişmeler ışığında ülkemizdeki mevcut durumu değerlendirmektir.

Programda akupunktur, ozon uygulaması, homeopati, fitoterapi, kupa uygulaması (hacamat), hirudoterapi (sülük uygulaması), mezoterapi, apiterapi, hipnoz, proloterapi, müzik terapi, refleksoloji, osteopati, kayropraktik ve larva uygulaması gibi yönetmelik ile düzenleme altına alınmış alanların yanında nöralterapi, mizaç tıbbı, biorezonans, fonksiyonel tıp ve diyetisyenlik gibi birçok farklı alanda da paylaşımlar yapılacaktır.

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Kongremizin uygulamaların temelleri ile ilgili güncel bilgilerin paylaşılması nedeniyle önümüzdeki yıllardaki klinik uygulamalarımızı, eğitimlerimizi ve bilimsel çalışmalarımızı şekillendirileceğini düşünüyoruz.

En iyi dileklerimizi sunar, katılımınızı bekleriz.

Kongre Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.