Girişimsel Fiziyatri Günleri-Enjeksiyon ve Manuel Tıp More Toplantısı

KONGRE TARİHİ
11 Eylül - 12 Eylül 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.manueltipkongresi.com
DAVET
Değerli Arkadaşlarımız,

2020 yılında hem fiziksel hem ruhsal anlamda hepimizi esir alan salgının en çok etkilediği alanların başında eğitim gelmektedir. Örgün eğitim, üniversite eğitimi, tıpta uzmanlık eğitimleri, kongreler, sempozyumlar, kurslar ne yazık ki fiziki olarak gerçekleştirilemedi. Bu süreçte Manuel Tıp Derneği tarafından organize edilen Manuel Tıp Sertifika Programlarını da süresiz ertelemek zorunda kaldık. Geldiğimiz noktada aşının devreye girmesi ile salgın seyrinin olumlu etkilenmesi beklenirken bir yandan da maske-mesafe-temizlik kurallarına bir süre daha uymaya devam etmemiz gerektiği görülmektedir.

Manuel Tıp Derneği olarak manuel tıbbın güncel konularını enjeksiyon teknikleriyle birleştirerek bu alanda ülkemizin ve dünyanın önde gelen isimlerinden dinleyebileceğimiz bir toplantı düzenlemeye karar verdik. Bu toplantıda ayrıca ozon-terapi konusunu da teorik ve pratik anlamda ele alacağız.

Multi-açılı kamera çekimleri ve canlı anlatımlarla konulara günlük klinik pratiğe faydalı olacak şekilde yaklaşmayı planladık.

11-12 Eylül 2021 tarihlerinde GİRİŞİMSEL FİZİYATRİ GÜNLERİ: ENJEKSİYON VE MANUEL TIP - MORE toplantımızda görüşmek dileğiyle sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Girişimsel Fiziyatri Günleri
Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook Twitter LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.