Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı 2020

KONGRE TARİHİ
08 Ekim 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
gictc.com.tr
DAVET
Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayesindeki Bilişim Vadisi tarafından organize edilen, EFF Organizasyon firmasının iş birliği ile bu sene ikincisi gerçekleşecek Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri başta olmak üzere 5G Teknolojisi, Nesnelerin İnterneti, Büyük Veri ve Siber Güvenlik, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, Akıllı Şehirler, Teknolojide İnsan, Dijital Etik, Blockchain gibi farklı konuların ele alınacağı, 20 farklı sektöre hitap eden sektörün öncü etkinliğidir.

Kamu ve Özel sektörden Üst düzey Yöneticilerin ve Karar Vericilerin katılacağı etkinlik, bu sene farklı ağ oluşturma/ağ geliştirme olanaklarının yanı sıra sektörde fark yaratanlar için organize edilecek “GICTC Dijital Çağ Özel Ödülleri” ve Son Teknoloji ürünlerinin sergileneceği “Uygulamalı Teknoloji Atölyeleri” ile katılımcılarına eşsiz bir etkinlik deneyimi ve verimli bir gün vadediyor.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin