Karadeniz Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi

KONGRE TARİHİ
12 Nisan - 15 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
Samsun, Türkiye
KONGRE YERİ
Sheraton Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.karadenizjinekoloji.org
DAVET
Değerli Misafirlerimiz,

Yıllardır Türkiye’nin her bölgesinden hocalarımızın katılımıyla düzenlenen birçok kongre ve toplantıyı beğeni ve saygıyla izledik, çoğu zaman iştirak ettik. Genelde toplantı ve kongrelerin belli lokalizasyonlarda yapıldığını gördük. Çağımızda bilimsel değişim elbette internet ortamında çok hızlı bir şekilde paylaşılabilmektedir fakat; bilim adamlarının bir araya gelerek bir takım tecrübe paylaşımında bulunması çekiciliğini halen sürdürmektedir çünkü kongreler sadece bilim değil aynı zamanda sosyal toplantılardır. Çeşitli toplantılarda bir araya geldiğimiz Karadeniz Bölgesi akademisyenleriyle bölgemizden birçok asistan ve kadın doğum alanında hizmet veren sağlık çalışanının ulaşım ya da maddi yetersizlik nedeniyle birçok organizasyona katılamadığını fark ettik. Bölgemizdeki 12 üniversitenin akademisyenleri olarak öncelikle kendi bölgemizde daha rahat bilimsel toplantılar düzenlemek, hem de eğitim faliyetleri yürütebilmek için Karadeniz Kadın Sağlığı Derneğini(KKSD) kurduk. Derneğimizi kurduktan sonra Karadeniz gibi büyük potansiyeli olan geniş bir bölgenin neden Kongre düzenleyip tüm Türkiye ile kucaklaşmadığı fikri ortaya çıktı. Sonunda yeni doğmuş KKSD, 1. Karadeniz Jinekoloji Ve Obstetrik kongresini düzenlemeye karar verdi.

Tüm Türkiye'den İnfertilite, Onkoloji ve Perinatoloji alanında önde gelen hocalarımızın içinde olacağı, bölgede çalışan asistan, kadın doğum alanında tüm uzman ve yardımcı personelin kolaylıkla katılıp bilimsel anlamda yenileneceği bu kongreyi Samsun Shereton Otel’de 12-15 Nisan 2018 tarihinde düzenleyeceğiz. Canlı cerrahilerinde gerçekleştirileceği kongremize bölgeden 12 üniversite, TSRM, MİJİD ve MİJOD destek vermektedir.

Türkiye'deki tüm meslektaşlarımızı bölgemizin eşsiz doğasına sahip Samsun ilinde ağırlamaktan onur duyacağız. Katkısı olan herkese şimdiden çok teşekkürler.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin