KBUD Kongre ve LAB Expo 2021-Ulusal 3. Kalıtsal Metabolik Hastalıklar Laboratuvarı Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
11 Ekim - 14 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Mirage Park Resort

KONGRE WEB SİTESİ
kbud2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Klinik Biyokimya Uzmanları Derneği tarafından düzenlenecek olan KBUD Kongre & LAB Expo 2021 ve 3. Kalıtsal Metabolik Hastalıklar Laboratuvarı Sempozyumu’nu 11 - 14 Ekim 2021 tarihleri arasında Antalya-Kemer’de gerçekleşeceğini sizlere duyurmanın heyecanını yaşıyoruz.

Covid-19 pandemisinin stresini ve yorgunluğunu hafifletecek, bilimsel içeriği zengin ve yeniden sosyal ilişkilerimizi güçlendirecek bir kongre hazırlığının tatlı telaşı içindeyiz. İki yıl aradan sonra yüz yüze gerçekleştireceğimiz bu kongremize ve sempozyumumuza tüm üyelerimizi, klinik biyokimya, moleküler biyoloji, genetik, toksikoloji, immünoloji, hematoloji ve laboratuvar tıbbı ile ilgilenen araştırmacıları ve laboratuvar teknoloji firmalarını kongremize davet ediyoruz. Sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Konferans, panel ve kursları ile deneyimlerimizi paylaşacağımız, laboratuvar tıbbı ve klinik biyokimya alanındaki güncel konuların ele alınacağı ve tartışılacağı bir kongre olsun istiyoruz. Düzenleme çalışmalarımız sırasında kongre programımıza önerileriniz, desteğiniz ve katkılarınız bizlere güç verecektir. Kongremiz ile ilgili ayrıntılı bilgiye Derneğimizin resmi web sitesi www.kbud.org.tr ve kongre web sitesi www.kbud2021.org adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Sizleri kongremize bekliyoruz. Ümitlerinizi canlı tutmak ve umutlarımızı yitirmemek bizim elimizde. Sıkıntılı günlerin geçeceği, huzurlu ve sağlıklı günlerde buluşmak üzere, sevgi ile kalın.

Saygılarımla
Prof. Dr. Dildar Konukoğlu

Başkan

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin