Osteo Akademi Online 2020

KONGRE TARİHİ
10 Ekim - 11 Ekim 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.osteoakademi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Osteoporoz Derneği tarafından gerçekleştirilecek olan OSTEO2020 “Osteoporoz, Osteoartrit ve Kas-İskelet Sistemi Ağrıları" Kongresi'nin yaşanan pandemi nedeni ile 7-10 Ekim 2021 tarihine ertelemesine karar verilmiştir. OSTEO 2021 kongresi Sheraton Otel-Çeşme/İzmir’de düzenlenecektir.

Bu süreçte osteoporoz, osteoartrit ve kas iskelet sistemi ağrıları konularındaki bilgilerimizi güncellemek amacı ile online olarak 2 günlük akademi formatında bir sempozyum ile sizlerle bilgi paylaşımında bulunulmasına karar verilmiştir.

OSTEOAKADEMİ-İSTANBUL da osteoporoz ve osteoartrit hakkındaki tedavi algoritmalarına, osteoporozdan korunmaya, ikincil osteoporoza, steroid olmayan antiinflamatuar ilaçlar hakkındaki son dönem tartışmalara yer verilecektir.

Kıdemli meslektaşlarımız için bilgi güncelleme ve birikimlerini paylaşarak tartışılmaları öncelenirken, genç meslektaşlarımız için temel eğitimi içeren bilgiler deneyimli eğiticiler tarafından sunulacaktır.
Akademi programının bilimsel açıdan siz değerli meslektaşlarımızın katılım ve katkıları ile, zenginleşeceğine inanıyoruz.

Verimli bir etkinlik gerçekleştirebilmek umudu ile,

Prof. Dr. Merih Sarıdoğan
Akademi Koordinatörü

Prof. Dr. Yeşim Gökçe Kutsal
TOD Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin