Ovulasyon İndüksiyonu İnfertilite ve ART de Tartışmalı Konular ve Güncel Yaklaşımlar Online Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
02 Nisan - 04 Nisan 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
ovinonline.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Hatırlayacağınız üzere, Covid-19 salgını nedeniyle değerli bilimsel görevlilerimize ve katılımcılarımıza gereksiz sağlık riskleri yüklememek adına, 1-4 Ekim 2020 tarihlerinde Antalya / Calista Otel'de düzenlenecek olan "Uluslararası Ovulasyon İndüksiyonu İnfertilite ve ART ’de Tartışmalı Konular ve Güncel Yaklaşımlar Sempozyumu 2" yi erteleme kararı almıştık.

Sempozyum Düzenleme Kurulu ile yaptığımız görüşmelere istinaden, sosyal ve bilimsel aktivitelerden bizzat keyif alabileceğimiz bir mekânda toplantı düzenlemek COVID-19 salgınları ile hala bir risk oluşturduğu için, sempozyumu online bir platformda yapmaya karar verdik.

Sempozyum Düzenleme Kurulu ve şahsım adına sizleri 2-4 Nisan 2021 tarihlerinde düzenlenecek olan “Ovulasyon İndüksiyonu İnfertilite ve ART’de Tartışmalı Konular ve Güncel Yaklaşımlar Online Sempozyumu” na davet etmekten memnuniyet duyarım. Sempozyum için önerilen program bilimsel komite tarafından hazırlanmış ve sizlerle paylaşılmıştır. Sempozyum, Akdeniz Üreme Tıbbı Derneği (MSRM), Uluslararası IVF Derneği (ISIVF), Bahçeşehir, Ege ve Ufuk Üniversiteleri tarafından bilimsel olarak desteklenecektir.

Bilimsel programın size üreme tıbbı ve ovulasyon indüksiyonu ile ilgili güncel konulardaki son verileri ve bilgileri gözden geçirme fırsatı vereceğine inanıyorum.

Sizi OVIN-2'ye katılmaya davet ediyoruz. Nazik ilginiz ve desteğiniz için şimdiden çok teşekkür ederiz.

Prof. Dr. Timur Gürgan ve
Prof. Dr. Roy Homburg
Sempozyum Eş Başkanları

Prof. Dr. Recai Pabuçcu
Bilimsel Programdan Sorumlu Sempozyum Eş Başkanı

Prof. Dr. Erol Tavmergen
Organizasyon Sekretaryasından Sorumlu Sempozyum Eş Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.