Sağlık Bilimleri Üniversitesi 2. Aile Hekimliği Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
01 Mart - 02 Mart 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Elite World Business Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.sbuailehekimligi.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Aile Hekimliği Anabilim Dalı olarak, 2. Aile Hekimliği Sempozyumunu 01-02 Mart 2019 tarihinde Elite World Business Hotel’de düzenleneceğini duyurmaktan ve sizleri sempozyumumuza davet etmekten büyük mutluluk ve onur duymaktayız.

Program Komitesi, interaktif sunumlarla sizlere ilgi çekici ve etkili bir program sunmak için çaba göstermektedir. Aile Hekimliği pratiğinde sık görülen kronik hastalıklar ve tedavide güncel durumlar, uzun süreli kullanılan ilaçlar ve etkileri, evde bakım, sık görülen üst solunum yolu enfeksiyonlarında semptomdan tedaviye, erişkin bağışıklama, yara bakımı, yaşlı hastalarda beslenme ve destek tedavileri, alternatif tıp (apiterapi, müzik terapi) konularına yer verilecektir.

Bu yıl ilkini gerçekleştireceğimiz sempozyum her yıl yenilenerek katılımınız ile daha da büyüyerek devam edecektir. Bu yıl ilkini gerçekleştireceğimiz ve tüm Türkiye deki Eğitim Araştırma Hastanelerindeki Aile Hekimliği Kliniklerinin ve akademisyenlerin, mezunlarımızın aktif olarak katılacağı bu sempozyuma sizleri davet ediyoruz.

Saygı ve sevgilerimizi sunarız...
Doç. Dr. Okcan BASAT
Sempozyum Başkanı
Sağlık Bilimleri Üniversitesi
Aile Hekimliği Anabilim Dalı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin