TNRD 30. Yıl Uluslararası Katılımlı Tanısal Girişimsel Nöroradyoloji ve Baş-Boyun Radyolojisi Yıllık Kongresi

KONGRE TARİHİ
17 Şubat - 21 Şubat 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.tnrd2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Türk Nöroradyoloji Derneği'mizin 30. Yıl Uluslararası Katılımlı Tanısal, Girişimsel Nöroradyoloji ve Baş-Boyun Radyolojisi Yıllık Kongresi, 17-21 Şubat 2021 tarihleri arasında çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir. 30. Yıl Yıllık Kongre Başkanlığını Prof. Dr. Özlem Alkan yapacak olup Yıllık Kongre Sekreterliğine Prof. Dr. Nail Bulakbaşı seçilmiştir.

30. Yıl Yıllık Kongremiz gene Uluslararası Katılımlı formatta olacaktır. Bu sayede, yapılan konuşmalar ve sunulan tebliğler uluslararası kongre-yıllık toplantılarda yapılmış olanlar ile aynı kategoride kabul edilecektir.

Sunulan tebliğlerin İngilizce versiyonları, derneğimizin de resmi yayın organı olan ve SCI de indekslenen "Neuroradiology" dergisinde yayınlanacak ve bu sayede yapılmış olan tebliğler, uluslararası ve abstraktı SCI de indekslenen dergilerde basılmış tebliğ kategorisinde olacaktır.

Bu yıl gene komşu ülkelerin nöroradyologlarıyla iş birliğini sürdürme ve yıllık toplantımızın tamamen ulusal ve uluslararası bir nitelik almasını ve saygın uluslararası toplantılar arasına yerleşmesi amacını sürdürüyoruz. Bu yıl, Rusya Nöroradyoloji Derneği ile buluşacağız. Bu arada, tüm komşu ülkelerin ilgili derneklerine de 30. Yıl Yıllık Kongre programını göndererek Yıllık Kongremize uluslararası katılımın olmasına çaba göstereceğiz.

Başarılı bir Yıllık Kongre gerçekleştirebilmemiz için sizlerin değerli katkılarınızı bekler, işlerinizde başarılar diler, saygılar sunarım.

Sağlık ve iyilikle kalın.

Prof. Dr. E. Turgut Tali
TNRD Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.