Türk Toraks Derneği 24. Yıllık Ulusal Kongresi

KONGRE TARİHİ
17 Kasım - 21 Kasım 2021

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic Deluxe Belek Otel

KONGRE WEB SİTESİ
kongre2021.toraks.org.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hayatı ciddi derecede etkileyen pandemi günlerinde Türk Toraks Derneği’nin (TTD) bilgi, tecrübe ve desteği ile önemli bir süreç yaşamaktayız. Pandemi nedeniyle her ne kadar fiziksel şartlarda bir araya gelemesek de tüm yönlerden oldukça verimli ve yoğun emek harcanan TTD 23. Yıllık Sanal Kongre’sini geride bıraktık. Bizlerde kongre ekibi olarak 24. Yıllık Kongremiz için hazırlık sürecine büyük bir coşkuyla başladık.

TTD ailesinin en önemli misyonlarından olan “Katılımcılık, dayanışma ile bilimsel ve kanıta dayalı tıp” çatısı altında 24. Yıllık Kongremizin sloganını “Gücümüz Dayanışma, Işığımız Bilgi” olarak belirledik.

Bilimsel programın düzeyi ve doyuruculuğunun yüksek olduğu ve sosyal anlamda da zengin bir ortamın olduğu TTD kongrelerimizin ortak çıkış noktası hepinizin desteği ve yoğun emeğidir. TTD ailesinin katkılarıyla 24. Yıllık Kongremizin de geleceğimizin mimarları olan genç meslektaşlarımızın mesleki bilgi ve beceri açısından kendilerini geliştirebilecekleri oturumlar yanında, güncel bilgilerin paylaşıldığı ve ayrıca her açıdan hekimlik kariyerlerine katkı sağlayacak birçok oturumu içeren bir kongre olacağına inanıyor ve 2021 yılında bir arada olabilmeyi tüm kalbimizle umut ediyoruz.

Siz değerli meslektaşlarımızı, Türk Toraks Derneğinin 24. Yıllık Kongresi’nde bir araya gelerek bilginin ışığında aydınlanmak ve dayanışma ile gücümüze güç katmak için buluşmaya çağırıyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla,

Şermin Börekçi
TTD 24. Kongre Sekreteri

Figen Deveci
TTD 24. Kongre Başkanı

Hasan Bayram
TTD Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin