Türk Dermatoloji Derneği Sanal Dermatoloji Buluşması

KONGRE TARİHİ
12 Şubat - 14 Şubat 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.tddbulusmasi2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Dermatoloji Derneği olarak, bu yıl sizlerle tüm dünyada etkisini gösteren Covid-19 pandemisi nedeniyle fiziki şartlarda buluşamadığımız için büyük bir üzüntü duyduğumuzu belirtmek isteriz.

Pandemi sürecinin uzamasıyla birlikte bilgi ve deneyimlerimizi gücelleme ihtiyacımız giderek artmıştır. Bu nedenle 12-14 Şubat 2021 tarihlerinde sizlerle Türk Dermatoloji Derneği Sanal Dermatoloji Buluşması’nda online olarak bir araya gelmeyi diliyoruz.

Türk Dermatoloji Derneği olarak bugüne kadar yaptığımız tüm ulusal kongreler ve tüm eğitim programlarımızda olduğu gibi bu kongremizde de amacımız bilimsel anlamda verimli ve güncel gelişmelerin sunulduğu bir platformda buluşmaktır. Bu amaçla kongremizde Dermatoloji alanındaki tecrübelerin yanı sıra yeni uygulamaların ve teknolojik yeniliklerin de paylaşılması planlanmıştır.

Türk Dermatoloji Derneği’nin düzenlediği bu ilk büyük sanal buluşmasına, Türk Dermatoloji Derneği Yönetim Kurulu adına sizleri davet etmekten büyük bir mutluluk ve onur duyuyoruz.

Sanal ortamda gerçek bir kongre deneyimini hep birlikte en iyi şekilde yaşayabilmek adına, kongremizde görüşmek dileği ile.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Emel ERDAL ÇALIKOĞLU
Kongre Başkanı

Prof. Dr. DİLEK BAYRAMGÜRLER
Kongre Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.