20 Mart Oral Sağlık Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
19 Mart - 21 Mart 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.idoonline.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Ağız hastalıkları birçok ülke için önemli bir sağlık sorunudur ve insanları yaşamları boyunca olumsuz etkiler. Ağız hastalıkları ağrıya ve rahatsızlığa, sosyal izolasyona ve özgüven kaybına neden olur ve genellikle diğer ciddi sağlık sorunlarıyla bağlantılıdır. İşte bu nedenle İstanbul Dişhekimleri Odası olarak “Sağlık Ağızda Başlar” dedik ve ağız sağlığının önemine dikkat çekmek istediğimiz 20 Mart Oral Sağlık Sempozyumu’nu 19-21 Mart 2021 tarihleri arasında sanal platformda gerçekleştirmeyi planladık.

FDI – World Dental Federation tarafından organize edilen “Dünya Ağız Sağlığı Günü” her yıl 20 Mart’ta kutlanmakla birlikte ağız sağlığı ve hijyeninin önemi ile ilgili konularda farkındalık yaratmaya adanmış, bir yıl boyunca süren bir kampanya başlatır. Bu kampanya doğrultusunda bilimsel programımızı oluşturmayı ve farkındalık hareketine destek olmayı amaçladık.

Dişhekimliği mesleğini her yönüyle ele aldığımız “Meslek Sorunları Sempozyumu”nu da yine 20 Mart Oral Sağlık Sempozyumu bünyesinde gerçekleştireceğiz.

Dişhekimliği konusundaki en yeni malzeme, teknik ve ipuçları hakkında bilgi edineceğimiz sempozyumuzda sizleri 19-21 Mart 2021 tarihleri arasında aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

A. Tarık İşmen
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.