Türk Kardiyoloji Derneği KTO Kulübü-Uluslararası Katılımlı KTO İstanbul 2023 Toplantısı

KONGRE TARİHİ
28 Nisan - 29 Nisan 2023

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Point Hotel Barbaros

KONGRE WEB SİTESİ
ctoistanbul.tkd.org.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Kardiyoloji Derneği (TKD) KTO Kulübü - KTO İstanbul 2023 Toplantısı Düzenleme Kurulu adına, sizleri 28-29 Nisan 2023 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek olan toplantımıza davet etmek isteriz.

TKD KTO Kulübü - KTO İstanbul 2023 Toplantısı, 3000'den fazla üyesi olan Türk Kardiyoloji Derneği tarafından düzenlenen KTO eğitim toplantısıdır.

Bu yıl toplantımızı Multilevel CTO grubu ile iş birliği içinde organize edeceğiz. Bu iş birliği, bilimsel içeriğimizi zenginleştirecek, geliştirecek ve KTO'daki deneyimlerine önemli katkıda bulunacaktır. Toplantımızda gün boyu canlı yayınlar ile KTO tedavisinde deneyimli yerli ve yabancı operatörlerle güncel tedavi yaklaşımları değerlendirilecektir.

KTO temel teknik konuları antegrad ve retrograde yaklaşımlar, teller, kataterler, KTO olgu sunumları ve KTO temel endikasyonlarını samimi bilimsel ortamımızda hep beraber tartışacağız.

Kongre fiziki olarak gerçekleştirilecek olup, bilimsel katkılarınızla bilgilerimizi tazelemek ve sizleri Istanbul'da ağırlamak için büyük bir fırsat olacağına inanıyoruz.

TKD KTO Kulübü - KTO İstanbul 2023
Toplantısı’nda görüşmek dileği ile. Saygılarımızla,
TKD KTO Kulübü Organizasyon Komitesi

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.