Turk-Mus 4 Multidisipliner Ultrasonografi Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
07 Şubat - 09 Şubat 2019

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Congresium

KONGRE WEB SİTESİ
www.turkmus2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Bildiğiniz üzere ultrasonografi her geçen gün tıbbın bir çok alanında steteskop benzeri hekimin ‘olmazsa olmaz’ları arasında hızla yerini almaktadır. Son yıllardaki gelişmelere paralel olarak kas iskelet sistemi ultrasonografisinin de önemi aynı hızla artmaktadır. Bu öneme istinaden dört yıl önce Multidisipliner Ultrasonografi Derneği olarak başlattığımız ve sizlerin öğrenme istek ve heyecanın da bizlere rehber olduğu yıllık TURK-MUS (Multidisipliner Ultrason Sempozyumu) toplantılarımızın dördüncüsünü 07-09 Şubat 2019 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştirecek olmaktan büyük heyecan ve mutluluk duyuyoruz.

Kas-iskelet sistemi ultrasonografisi ile ilgili tüm branşları bir araya getiren bu sempozyumumuzda geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da kısa teorik anlatımlı ve yoğun uygulamalı interaktif eğitimleri kapsayan, zengin içerikli kurslarımızın yanısıra, yine konularının uzmanları ile tartışmak üzere yeni/farklı başlıklara oturumlarda yer vermeyi planlıyoruz. Katılımcılarımıza bu yılda pratikler esnasında ‘model bireyler’ üzerinde çalışabilme ve bir kısım değerlendirme ve girişimsel işlemlerin hastane ortamında gerçek olgular üzerinde yapılabilme/izlenebilme fırsatlarını sunacağız.

Geçmiş sempozyumlarımızda olduğu gibi TURK-MUS-IV’te de kas-iskelet sistemi ultrasonografisiyle ilgili FTR, Radyoloji, Nöroloji, Spor Hekimliği, Anesteziyoloji/Algoloji, Geriatri, Romatoloji, Ortopedi, Çocuk Nöroloji, Çocuk Romatoloji, Aile Hekimliği, Acil Tıp ve Dermatoloji camialarından konuyla ilgilenen tüm hekim arkadaşlarımızı; bilgi, birikim ve heyecanlarımızı paylaşmak, birlikte yenilikleri takip etmek, günceli birlikte yakalamak üzere sempozyumumuza davet ediyoruz.

Kas-iskelet ultrasonografisinin branşlarımıza kattığı dinamizmi konunun tüm paydaşları ile daha da arttırabilmek adına; 2019 Şubat’ında Ankara’da, TURK-MUS-IV’te buluşmak umudu ile…

TURK-MUS Başkanı
Levent Özçakar

Sempozyum Başkanları
Ayşen Akıncı-Gülümser Aydın

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.