TUTDER 15. Ulusal Uyku Kongresi

KONGRE TARİHİ
02 Aralık - 03 Aralık 2023

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
The Ankara Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
kongre.tutder.org.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız, Değerli Teknisyenlerimiz,

Tüm Uyku Tıbbı ve Araştırmaları Derneği olarak sizleri, 02 - 03 Aralık 2023 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştireceğimiz, Uluslararası Katılımlı 15. Ulusal Uyku Kongresi’ne davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Kongremiz içerisinde 61. Uyku Hekimliği ve Uyku Teknisyenliği Kursları 01 - 04 Aralık 2023 tarihleri arasında yapılacaktır.

Bilimsel ve sosyal açıdan sizlere layık bir kongre düzenlemek amacıyla Yönetim Kurulu olarak ve paydaşlarımızla el birliğiyle çalışıyoruz.

Bilindiği üzere yılda bir kez düzenlenen kongremiz, mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin konuşulması ve tartışılması için tüm meslektaşlarımızı ve teknisyenlerimizi bir araya getiren en önemli platformdur. Bu nedenle kongrenin hazırlık aşamasında sizlerin bireysel görüş ve önerilerinizi dikkate almaktayız.

Bilimsel programı oluştururken, gerek sahada çalışan meslektaşlarımızın ve teknisyenlerimizin uyku laboratuvarı ve pratikte kullanabilecekleri güncel bilgilere değinilmesine, gerekse akademik çalışmalar yürüten meslektaşlarımıza yönelik bilgilerin ele alınmasına dikkat etmekteyiz.

Kongremizin bilimsel gücü sizlerden gelecek bildirilerle artacaktır. Bildiriler poster, sözlü bildiri ve seçilmiş sözlü bildiri olarak değerlendirilecektir. Mümkün olduğunca çok sayıda sözlü bildiri oturumu yapılmasına özen gösterilecektir.

Özenle hazırlanan bilimsel programın yanı sıra yoğun çalışma temposunun yorgunluğunu atmanız, uzun süredir göremediğiniz meslektaşlarınızla birlikte iyi vakit geçirmeniz için neşeli ve samimi bir sosyal program da düzenlemekteyiz.

Uyku tıbbı alanında hem dünyada hem ülkemizde yaşanan güncel gelişmelerin de paylaşılacağı bu bilimsel şölenin en verimli şekilde gerçekleştirilmesi için katılımınızı ve katkılarınızı bekliyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Uluslararası Katılımlı Uluslararası Katılımlı 15. Ulusal Uyku Kongresi’nde buluşmak dileği ile…

Prof. Dr. Vural FİDAN
Dernek Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.