Uluslararası Pandeminin Ruh Sağlığına Yansımaları ve Psikososyal Bakım Kongresi

KONGRE TARİHİ
24 Haziran - 25 Haziran 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
prsb2021.atauni.edu.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Atatürk Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği Ana Bilim Dalı ve Psikiyatri Hemşireleri Derneği tarafından 24-25 Haziran 2021 tarihleri ​​arasında düzenlenecek olan (ÇEVRİMİÇİ KONGRE) – “Uluslararası Pandeminin Ruh Sağlığına Yansımaları ve Psikososyal Bakım Kongresi” ne davet etmekten mutluluk duyuyoruz .

PRSB 2021 , pandemi, ruh sağlığı ve psikososyal bakım alanlarında önde gelen araştırmacıları bir araya getiren uluslararası bir platformdur. Bilimsel program, seçkin bilim insanlarının öncülüğünde açılış oturumları, alt disiplinlerin sunumları, genç bilim adamları ve lisansüstü öğrencilerin etkileşimi ve paylaşımını içerecektir.

PRSB, bilimsel oturumları aracılığıyla katılımcılarına ruh sağlığı alanındaki en son gelişmeleri keşfetme fırsatı sunacaktır. Yeni disiplinler arası bilimsel işbirlikleri ve ağlar için dünyanın her yerinden uzmanları bir araya getiren ilk sanal platform olacak. Kongrenin geniş kapsamı nedeniyle PRSB, en önde gelen davetli konuşmacıların yer aldığı belirli araştırma alanına özel koordineli paralel oturumlar, sözlü sunumları ile katılımcılarına bilimsel ve güncel bir bilgilendirme festivali sunacaktır.

Koronavirüs salgınına yanıt olarak, PRSB 2021’i tamamen sanal bir etkinliğe dönüştürmeye karar verdik, WHO büyük toplantıların hala yüksek COVID-19 riski bildirdiğini ve ülkeler tarafından alınan seyahat kısıtlamaları kararlarının devam ettiğini öne sürdü. Kongremiz sanal bir platformda gerçekleştirilecek olsa da bilimsel bilgi içeriğinin tatmin edici olacağı bir kongre olacağını garanti ediyor, katılımcılara etkileşim ve güzel anılar biriktirme fırsatı sağlıyoruz.

Tüm meslektaşlarımızı, akademisyenlerimizi ve öğrencilerimizi, birlikte çalıştığımız ekip arkadaşlarımızla birlikte güçlenmek, iş birliğimizi artırmak ve deneyimlerimizi paylaşmak için kongremize bekliyoruz.

En derin sevgi ve saygılarımızla...

Kongre Başkanı
Doç. Dr. Sibel ASİ KARAKAŞ

Kongre Eş-Başkanı
Prof. Dr. Fatma ÖZ

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin