2. Uluslararası 4. Ulusal Hemşirelik Tarihi Kongresi

KONGRE TARİHİ
18 Kasım - 20 Kasım 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.hemsireliktarihi.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Ege Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi olarak sizleri 18-20 Kasım 2021 tarihinde II. Uluslararası IV. Ulusal Hemşirelik Tarihi Kongresi’ne davet etmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.

Dünya Sağlık Örgütü’nün 2020 yılını “Hemşirelik ve Ebelik Yılı” ilan etmesiyle birlikte kongremizin ana teması “Teknoloji Yaşatır, Bakım İyileştirir” olarak belirlenmişti. Covid-19 Pandemisi nedeniyle 2020 yılında yapamadığımız kongremizi 2021 yılında Florence Nightingale'in 201'inci doğum günü anısına aynı tema ile yapmaya karar verdik. Bu ana tema çerçevesinde II. Uluslararası IV. Ulusal Hemşirelik Tarihi Kongresi’nde Florence Nightingale’in hayatı ve kişisel özellikleri, hemşirelik mesleğine katkıları, felsefesi başta olmak üzere hemşirelik bakımının tarihi ve geleceği kongremizin içeriğini oluşturmaktadır. Kongremizde aynı zamanda Avrupa bölgesi hemşirelik tarihi, hemşirelik tarihi ve etik çalışmaları, olağan dışı krizler ve hemşirelik yönetimine tarihsel bakış konularını paylaşmak üzere tüm akademisyenleri, hemşireleri ve öğrencilerimizi kongremize davet ediyoruz.

Saygı ve sevgilerimizle

Düzenleme Kurulu Adına

Prof. Dr. İsmet EŞER
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Zümrüt BAŞBAKKAL
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin