Diffüz Parankimal Akciğer Hastalıkları ve Pulmoner Hipertansiyon Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
01 Aralık - 03 Aralık 2023

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Akra Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.dpah.org
DAVET
Degerli Sponsorlarımız,

Bursa Uludag Üniversitesi Tıp Fakültesi Gögüs Hastalıkları Anabilim Dalı’nın katkılarıyla düzenlenecek olan “Diffüz Parankimal Akciger Hastalıkları ve Pulmoner Hipertansiyon Sempozyumu”’nu hazırlıyor olmanın mutlulugu ve heyecanı içindeyiz.

Diffüz parankimal akciger hastalıkları ve pulmoner hipertansiyon konuları üzerinde güncel gelismeleri takip etmeyi planladıgımız bu özel sempozyumda; ayırıcı tanı süre.leri ile tedavi güncellemeleri konularına bilimsel programımızda yer vermeyi planladık. Özellikle Gögüs Hastalıkları uzman hekimlerine yönelik olarak olusturdugumuz sempozyumumuzda hastalıklara farklı bakıs açılarını alanında yetkin konusmacılarla tartısmayı arzuladık.

Tıptaki gelismelerin oldukça dinamik oldugu bu dönemde, özellikli konulara odaklanmıs ve güncel literatürün alanının uzmanları ile degerlendirildigi bu sempozyumun meslektaslarımız için oldukça degerli oldugu düsüncesindeyiz.

Meslektaslarımızı Diffüz Parankimal Akciger Hastalıkları ve Pulmoner Hipertansiyon Sempozyumu’na davet etmekteyiz.

1-3 Aralık 2023 tarihlerinde Antalya’da “Diffüz Parankimal Akciger Hastalıkları ve Pulmoner Hipertansiyon Sempozyumu”nda bulusmak dilegimizle,

Saygı ve sevgilerimizi sunarız.

Sempozyum Baskanı
Dr. Ahmet Ursavas

Sempozyum Sekreteri
Dr. Nilüfer Aylin Acet Öztürk

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.