1. Doğu Pediatri Kongresi

KONGRE TARİHİ
18 Kasım - 21 Kasım 2021

KONGRE ŞEHRİ
Diyarbakır, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.dopek2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Doğu Pediatri Derneği, tüm imkan ve kazanımlarını, ülkemizdeki Pediatri Uzmanlarının mesleki gelişimine ve uzmanlık öğrencilerinin eğitimine harcayan, ülkemizde pediatri biliminin gelişmesine katkı sağlamak için çalışan bir uzmanlık derneğidir. Bu amaca ulaşabilmek doğrultusunda kongreler en önemli unsurlardır. Kongrelerden elde edilen gelirler sayesinde Doğu Pediatri Derneği bahsi geçen tüm bilimsel ve akademik faaliyetlerini yerine getirebilmektedir.

Bu yıl gerçekleştirdiğimiz dijital kongremizin bilimsel programında da ülkemizden en kıymetli bilim insanları yer almıştır, görüş, deneyim ve çalışmalarını bizlerle paylaşmıştır.

1. Doğu Pediatri Kongremizde bugüne kadar düzenlediğimiz tüm toplantılardan daha yüksek bir katılım ile gerçekleştirmeyi planladığımız bu toplantıya vereceğiniz destekler bizim için çok kıymetlidir.

Saygılarımızla.

Doç. Dr. Velat Şen
Doğu Pediatri Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.