15. Türk Spor Yaralanmaları Artroskopi ve Diz Cerahisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
06 Ekim - 09 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
Kapadokya, Nevşehir, Türkiye
KONGRE YERİ
Perissia Otel Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.tusyad2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Bildiğiniz gibi dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 pandemisi sebebiyle 15.TUSYAD Kongresi’ni 2021 yılına ertelemek durumunda kalmıştık. Kongremiz 6-9 Ekim 2021 tarihleri arasında Perissia Otel, Ürgüp-Kapadokya’da gerçekleştirilecektir.

Sizleri 06-09 Ekim 2021 tarihleri arasında Kapadokya’da düzenleyeceğimiz, Türkiye Spor Yaralanmaları Artroskopi ve Diz Cerrahisi Derneğinin (TUSYAD) 15. Kongresine davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız. En önemli bilimsel etkinliğimiz olarak kabul ettiğimiz TUSYAD Kongreleri bilindiği gibi her iki yılda bir yapılmaktadır. Daha önce Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya’da yapılmasına alışkın olduğumuz kongremizi bu sefer Kapadokya’da yapmayı planladık. Bunun kongre geleneğimize bir yenilik ve bir cazibe katacağını umuyoruz.

İlki 1991 yılında gerçekleştirilen TUSYAD Kongreleri, hem üst düzey bilimsel içerikleri, konularında çok deneyimli uluslararası ve ulusal bilim insanlarının katkıları hem de sosyal ve kültürel aktiviteleriyle, yurtiçinden ve yurtdışından gelen katılımcıların büyük beğenisini kazanmaktadır. Kongrelerimiz mesleki ve bilimsel açıdan güncel gelişmelerin konuşulup, tartışılması için ilgili tüm meslektaşlarımızı bir araya getirmeyi hedeflemekte ve yüksek kalitedeki bilimsel içeriği ve yüksek katılımla oldukça ilgi çeken önemli bir platformdur. 2021 Kongremizde de katılım, ilgi ve toplantı bilimsel seviyesinin yüksek olmasını umuyor, hedefliyor ve tüm gayretimizi bu yönde gösteriyor olacağız. İlki 1991 yılında gerçekleştirilen TUSYAD Kongreleri, hem üst düzey bilimsel içerikleri, konularında çok deneyimli uluslararası ve ulusal bilim insanlarının katkıları hem de sosyal ve kültürel aktiviteleriyle, yurtiçinden ve yurtdışından gelen katılımcıların büyük beğenisini kazanmaktadır. Kongrelerimiz mesleki ve bilimsel açıdan güncel gelişmelerin konuşulup, tartışılması için ilgili tüm meslektaşlarımızı bir araya getirmeyi hedeflemekte ve yüksek kalitedeki bilimsel içeriği ve yüksek katılımla oldukça ilgi çeken önemli bir platformdur. 2021 Kongremizde de katılım, ilgi ve toplantı bilimsel seviyesinin yüksek olmasını umuyor, hedefliyor ve tüm gayretimizi bu yönde gösteriyor olacağız.

Kongremizde; spor yaralanmalarının tedavileri, artroskopik cerrahi ve özellikle de diz cerrahisinin tüm detayları, son yıllarda ilginin arttığı omuz, dirsek, kalça, ayak-ayak bileği, el bileği-el artroskopik cerrahisi ve kıkırdak yenileme teknolojileri ana konular olarak, daha kapsamlı şekilde yer alacaktır. Öğle aralarında kongremize katılan ilaç ve ortopedi endüstrisi tarafından güncel teknolojik gelişmelerin anlatıldığı workshop uygulamaları ve uydu sempozyumlar düzenlenecektir.

Ayrıca kongrede bir gün boyunca kadavrada canlı ameliyatlar düzenlenecektir.

Kongre Düzenleme Kurulu olarak sizleri, Ekim 2021’de Kapadokya'nın eşsiz atmosferinde ağırlamaktan onur duyacağımızı belirtir, hepinizi kongremize bekleriz.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Sinan KARAOĞLU
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.