1. Nöromodülasyon Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
12 Haziran - 13 Haziran 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
noromodulasyonsempozyumu.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız;

Türk Nöroloji Derneği Nöromodülasyon Çalışma Grubu tarafından 12-13 Haziran 2021 tarihlerinde 2 gün sürecek 1. Nöromodülasyon Sempozyumu Online olarak düzenlenecektir.

Daha önce Çalışma Grubumuzun düzenlediği Kurs’larda konuya gösterilen ilgi ve katılım göz önüne alınarak bu yıl bir Sempozyum düzenlenmesine karar verilmiştir.

Sözel sunumların kabul edileceği Sempozyum da Nöroplastisite ve Nöromodülasyon ile ilgili olarak transkranial manyetik stimulasyon (TMS) ve transkranial elektriksel stimulasyon (TES) yöntemleri teorik ve pratik-teknik yönleri ile tartışılacaktır. Sempozyum sırasında ülkemizde giderek yaygınlaşan bu alanda teorik konuşmaların yanı sıra pratik uygulamalar ile deneyimlerin paylaşılacağı, ortak çalışma olanaklarının ve karşılaşılan teknik-idari sorunlar için çözüm önerilerinin tartışılacağı oturumlar gerçekleştirilecektir.

Bundan sonraki yıllarda gelenekselleşmesi için bir başlangıç olacağını düşündüğümüz 1. Sempozyum'da konu ile ilgilenen tüm meslektaşlarımızı görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımla,
Prof. Dr. Çağrı Mesut Temuçin
Türk Nöroloji Derneği Nöromodülasyon Çalışma Grubu Moderatörü

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin