Kemik Eklem 2021 Kongresi

KONGRE TARİHİ
13 Ekim - 16 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
Bodrum, Muğla, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.kemikeklem.com/2021
DAVET
Sayın Meslektaşlarımız,

Sizleri, 13-16 Ekim 2021 tarihleri arasında Bodrum'da düzenleyeceğimiz Kemik Eklem 2021 Kongre'mize davet etmekten onur duyarız.

Hatırlanacağı üzere; 2020 yılında yapmayı planladığımız kongremizi, tüm dünyayı etkisi altına almış olan COVİD-19 pandemisi sebebiyle iptal etmek zorunda kalmıştık. Kemik ve Eklem Cerrahisi Derneği Yönetim Kurulu olarak; güzel ve sağlıklı günlerin çok uzakta olmadığı inancıyla, fiziki kongremizi sonbaharda gerçekleştirmeye karar verdik. Pandemi sonrasında gerçekleştireceğimiz ilk yüz yüze etkinliğimiz olacak olan Kemik Eklem 2021 Kongresinde; ülkemizden ve yurtdışından davet edeceğimiz konusunda deneyimli meslektaşlarımızla ortopedi ve travmatolojinin tartışmalı konularını konuşma imkânı bulacağız. Aynı zamanda bu kongre genç meslektaşlarımızın bilimsel açıdan kendilerini ifade etme olanağını bulacağı bir platform da olacaktır.

Kongremizin, bilimsel veri ve bilgi paylaşımı için imkan sunmasının yanı sıra; yine pandemi dolayısıyla hasret kaldığımız dostlarımız ve meslektaşlarımızı yeniden görebilmek, güncel gelişmelerden haberdar olabilmek ve ortopedik malzeme ile ilaç sektörü temsilcilerinden güncel gelişmeler ve yeni teknolojiler hakkında doğrudan bilgi sahibi olabilmek için önemli bir fırsat olacağı muhakkaktır.

Kemik ve Eklem Cerrahisi Derneği olarak sizleri ve ailelerinizi Bodrum'da düzenleyeceğimiz kongremizde aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla...

Prof. Dr. Mustafa ÜRGÜDEN
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Vedat ŞAHİN
KECD Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin