1. Uluslararası Hemşirelik Eğitiminde Program Geliştirme Kongresi

KONGRE TARİHİ
16 Aralık - 18 Aralık 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.hepgk.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Toplumun sağlık ihtiyaçları, sağlık hizmetlerinin sunumu, hemşirelik politika ve uygulamaları, teknoloji gibi birçok alandaki değişimler ve gelişmeler hemşirelik eğitim programlarında iyileştirmeyi ya da değişimi gerektirmiştir.

Ege Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi Hemşirelikte Öğretim Anabilim Dalı olarak, İzmir’de 16-18 Aralık 2021 tarihleri arasında online gerçekleştirilecek olan “Değişen İhtiyaçlar, Gelişen Program” ana temalı “I. Uluslararası Hemşirelik Eğitiminde Program Geliştirme Kongresi”ne sizleri davet etmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.

Hemşirelik Eğitiminde Program Geliştirme Kongresi ile hemşirelik eğitim programlarının geliştirilme ve iyileştirme süreçlerine dikkat çekilerek öğretim üyelerine, geleceğin öğretim üyeleri olan öğrencilere ve meslektaşlarımıza farkındalık kazandırmak amaçlanmaktadır.

Düzenleme Kurulu Adına

Doç. Dr. Fatma ORGUN
Kongre Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Nilay ÖZKÜTÜK
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin