Halk Sağlığı ve Hemşirelik Bilişimi Sempozyumu 2021

KONGRE TARİHİ
12 Şubat - 13 Şubat 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.ktu.edu.tr/hbs2021
DAVET
Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Halk Sağlığı Hemşireliği Anabilim Dalı öncülüğünde 12-13 Şubat 2021 tarihleri arasında “Halk Sağlığı ve Hemşirelik Bilişimi Sempozyumu” düzenlenecektir. Sempozyum; ülkemizin de içinde bulunduğu COVID-19 pandemisi de göz önünde bulundurularak online platformda ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir. Bu sempozyumda; Hemşirelik Bilişimi, Halk Sağlığı Alanında Kullanılan Bilişim Teknolojileri, Sağlıkta Bilişim Sistemleri, Yapay Zekâ, Sağlık Bilişim Sistemlerinde Etik ve Güvenlik gibi konular ile ilgili düzenlenen oturumların yanı sıra sözel bildiri sunumlarına da yer verilecektir. Hemşirelerin, mesleki uzmanlık bilgileri ve bilgi teknolojileri konusundaki birikimlerini birleştirmesiyle, hasta bakım standartlarının ve verilen sağlık hizmeti kalitesinin gelişmesine katkıda bulunacağı inancındayız. Bu amaçla, düzenlenen sempozyumda hemşirelik bilişimi ve halk sağlığı alanındaki bilişim teknolojileri gibi konularda yaşanan son gelişmeleri siz değerli katılımcılarımıza sunmayı hedefliyoruz.

Sempozyumumuza sağlık alanında çalışan ve bilişime ilgi duyan tüm hemşirelerin, hekimlerin, öğrencilerimizin, akademisyenlerin ve diğer sağlık profesyonellerinin katılımını bekliyor, saygılarımızı sunuyoruz. Sizleri bu önemli toplantıya davet etmekten büyük onur duymaktayız. Katkılarınızla değer kazanacak sempozyumumuzda buluşmak dileğiyle.

Sempozyum Eş Başkanı
Öğr. Gör. İlknur BUÇAN KIRKBİR
KTÜ Halk Sağlığı Hemşireliği AD

Sempozyum Eş Başkanı
Arş. Gör. Leyla ADIGÜZEL
KTÜ Halk Sağlığı Hemşireliği AD

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin