12. Uluslararası Katılımlı Aile Hekimliği Kongresi-Ahekon 2022

KONGRE TARİHİ
16 Kasım - 20 Kasım 2022

KONGRE ŞEHRİ
Ortaca, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Dalaman Sarıgerme Resort ve Spa

KONGRE WEB SİTESİ
www.ahekon.org.tr
KONGRE VİDEOSU
					
						DAVET
						
Değerli Meslektaşlarımız;

Bu yıl 12.sini düzenleyeceğimiz Türkiye’nin Aile Hekimliği alanındaki en prestijli ve en yüksek katılımlı kongresi olan AHEKON 2022, 16-20 Kasım 2022 tarihleri arasında Hilton Dalaman Sarıgerme’de gerçekleşecektir.

Kongrenin güçlü bilimsel içeriğini oluştururken konferans, panel, tartışmalı oturumlara, poster ve sözel bildirilere aynı zamanda da aile hekimlerinin gelişimine yönelik farklı alanlarda kurslara da yer veriyor olacağız.

30.000 Aile hekiminin ulusal kongresi olan AHEKON 2022’nin içeriği aile hekimlerinin emeği ile hazırlandı. Alanında önde gelen yurt içinden ve yurtdışından akademisyen hocalarımızın sunumları ile bilimsel bir şölen havasında olacak AHEKON 2022’de sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Türkiye’nin Aile Hekimlerinin bir arada olacağı, tamamen sahaya dönük olarak deneyimlerimizi, zorluklarımızı, başarılarımızı paylaşacağımız; sektörün saha ile buluşmasının gerçekleşeceği; bilimsel ve sosyal yönlerimizi ön plana çıkaracağımız kongremizde buluşmanın heyecanını şimdiden hissediyoruz.

AHEKON 2022 kongremizde buluşmayı ümit ediyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Dr. Taner Balbay
Kongre Başkanı

Dr. Kemal Noyan
AHEF Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin