13. Ulusal Haseki Tıp Kongresi ve 12. Haseki Hemşirelik Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
16 Kasım - 19 Kasım 2023

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Mirage Park Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.hasekigunleri.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri bu yıl on üçüncüsünü düzenlediğimiz Ulusal Haseki Tıp Kongresi’ne davet etmenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Ülkemizin köklü sağlık kuruluşlarından biri olan hastanemizin yılda bir kez düzenlediği bu kongre, günlük klinik uygulamada multidisipliner yaklaşımın her geçen gün artan önemine istinaden farklı disiplinlerin bir araya geldiği bir bilimsel etkinlik olmaktadır.

Ulusal ve uluslararası çapta felaketlerin hastalıkların sosyal ve ekonomik değişikliklerin, verdiğimiz sağlık hizmetinin önemini bize hatırlattığı bir yıl geçiriyoruz. Bu koşullarda, kaliteli ve etkin müdahaleye vakıf, güncel bilgilerin kılavuzluğunda bütüncül bir ekolün takip edilmesi farklı klinik branşların birlikte uyumla çalışması için özellikle önemlidir.

Her yıl olduğu gibi bu kongremizde de bilimsel gelişmelerle güncel olanı takip etmeye, disiplinler arası diyalog için birbirinin dilini anlamaya ve paylaşmaya öncelik verdik. Bu amaçla güncel yaklaşımların multidisipliner tartışılacağı panel, konferans ve oturumlar yapılması planlanmaktadır. Böylelikle standart koşulların dışında olağanüstü durumlarda dahi, bütüncül sağlık hizmetini verecek kapasitede, iş birliği ile çalışan ortak bir dil oluşturmak temel hedefimiz olacaktır. Aynı zamanda klinik iş bölümünde rol alan hemşirelerimiz için de kongremiz bünyesinde XII. Haseki Hemşirelik Sempozyumu yine güncel konuların uzmanlarınca tartışıldığı kaliteli bir bilimsel etkinlik olarak planlanmaktadır.

Bu kongre sosyal anlamda da, yıllar geçtikçe genişleyen bir ailenin fertlerini bir araya getirerek bir geleneğin devam eden taşıyıcısı olma niteliğine sahiptir. Sağlık hizmeti verilen her yerde, ‘Haseki’ geleneğini paylaşmak ve böylece ülkemizin her yerinde kurumumuzdan eğitim almış nice meslektaşımızı aynı anlayışta birleştirmek köklü bir eğitim kurumu olan hastanemize yakışan bir prestijdir. Bilimsel ve sosyal açıdan keyifli vakit geçireceğiniz ve kazanımlarla dolu olarak döneceğinizi düşündüğümüz kongremizde ‘Haseki’ ailesinin fertleri olan sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Kongre Düzenleme ve Yönetim Kurulu adına
Yönetim Kurulu Başkanı
Gamze Çıtlak

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.