4. Ege Endokrin Hastalıklar ve Genetik Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
12 Mart - 13 Mart 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.endokringenetik.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Devam eden pandemi sürecini göz önüne alarak, Ege Endokrin Hastalıklar ve Genetik Sempozyumu’nun dördüncüsünün 12-13 Mart 2021 tarihlerinde online olarak düzenleneceğini sizlere iletmek istiyoruz.

Sempozyumumuz her zamanki gibi yine genetik ve endokrin alanındaki en güncel bilgileri multidisipliner bir ekip ile sizlere aktaracak uluslararası konuşmacıların olduğu oturumlar ile içeriğimiz daha da zenginleşecektir. Ayrıca önemli çalışmalar ve olguların aktarılacağı sözlü sunum oturumları bu sene de sempozyumumuzda yer alacaktır.

Amacımız dijital ortamda da olsak her daim birlikte bilgi paylaşımında bulunmak, bütün pozitif enerjimiz ve heycanımızla keyifle geçen bir sempozyum sunmaktır.

Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID 19 pandemisinde; yoğun çalışmalarından ve özverilerinden dolayı hekimlerimize ve tüm sağlık çalışanlarımıza bir kez daha teşekkür ediyor, hayatını kaybeden kahraman sağlık şehitlerimizi ise saygıyla anıyoruz

Saygılarımızla...

Sempozyum Başkanları

Prof. Dr. Ferda Özkınay, Prof. Dr. Şükran Darcan, Prof. Dr. Füsun Saygılı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.