18. Uluslararası Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahide Yenilikler Kongresi

KONGRE TARİHİ
01 Aralık - 04 Aralık 2022

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.yenilikler.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

COVID-19 salgınının oluşturduğu ve tüm dünyayı etkisi altına alan olağanüstü koşullar nedeniyle ardarda iki kez yüzyüze yapamadığımız kongremizin 18. cisi 2022 yılında yine aynı bilimsel ihtişamla yüzyüze olarak Antalyada 1-4 Aralık 2022'de gerçekleşecek..

Her zaman olduğu gibi uluslararası alanda ünlü konuşmacıların yer aldığı olağanüstü bilimsel program hazırlanmıştır. Değerli bilimsel çalışmalarınızı sunmanız için bildiri sunumlarına geniş yer verilecektir. Yine dijital ortamda teknolojik gelişmeleri izleyebileceğiniz sergi alanı Kongre’nin önemli bir bileşeni olacaktır.

18. Uuslararası Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahide Yenilikler Kongresinde görüşmek dileğiyle, bildiri özetlerinizi bekliyoruz.

Prof. Dr Ali OTO
18. Uluslararası Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahide Yenilikler Kongresi Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin