Gastroenteroloji Akademisi 2022

KONGRE TARİHİ
26 Mayıs - 29 Mayıs 2022

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Elexus Otel

KONGRE WEB SİTESİ
gastroakademisi2022.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemisi ikinci yılında da etkisini sürdürmektedir. Pandemi nedeniyle 2020 yılında siz değerli meslektaşlarımızın sağlığı birinci önceliğimiz olduğu için iptal ettiğimiz toplantıyı, 2021 yılında online olarak oldukça yüksek bir katılımla gerçekleştirdik. İki yıllık bir aranın ardından önümüzdeki bahar aylarında pandeminin etkisinin azalacağı umuduyla, Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği ev sahipliğinde ve Türk Gastroenteroloji Derneği’nin katkılarıyla Gastroenteroloji Akademisi’ni 26 – 29 Mayıs 2022 tarihleri arasında Elexus Otel, Kıbrıs’da yapmayı planlıyoruz.

Tarihte ilk defa MÖ 4. yüzyılda Platon tarafından Atina’da kurulan Akademide en önemli faaliyet karşılıklı konuşma ve tartışmadır. Biz de bu eğitim programımızda akademi ruhuna uygun şekilde Gastroenterolojideki önemli konuları istasyonlar oluşturup gruplar halinde tartışarak irdelemeyi planladık. Ayrıca genç meslektaşlarımız için akademik gelişim atölye çalışması yapılacaktır.

Gastrointestinal sistem hastalıkları İç Hastalıkları polikliniğine başvuran hastaların önemli bir bölümünü̈ oluşturmaktadır. Bu noktadan hareketle organizasyon komitesi bu hastalıkların tanı ve tedavisi hususunda seçilmiş konu başlıklarını içeren titiz bir program hazırladı. Programda yer alan konuşmacılar kendi alanlarında ulusal ve uluslararası deneyime sahip değerli öğretim üyelerinden oluşmaktadır. Konular vaka örnekleri üzerinden tartışılacak ve günlük pratiğe yönelik olacaktır.

Bilimsel programıyla keyifle vakit geçireceğinize inandığımız bu akademide sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Pandeminin çok yoğun yaşandığı bugünlerde hepinize sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımızla,

Düzenleme komitesi adına

Prof. Dr. Birol ÖZER
Akademi Müdürü

Prof. Dr. Kerim Güler
TİHUD Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin