18. Video Konferanslar Sanal Toplantısı

KONGRE TARİHİ
25 Mart - 28 Mart 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.videokonferanslar.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Çukurova Kulak Burun Boğaz Derneği’nin 25-28 Mart 2021 tarihleri arasında sanal platformda 18. sini gerçekleştireceği VİDEOKONFERANSLAR’a sizleri davet etmekten mutluluk ve onur duymaktayız.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Otorinolarengoloji alanındaki tüm güncel konular videolar eşliğinde sunulacak ve tartışılacak olup zengin bir toplantı programı oluşturmak amacıyla şimdiden çalışmalara başlanmıştır.

18. Videokonferanslar kapsamında geçen sene de çok ilgi gören kurslarımızı düzenleyeceğiz.

Yıllardır takdiriniz ve desteklerinizle büyüttüğünüz toplantımıza katılımınızın bizlere güç vereceğini tekrar belirtmek isteriz.

Toplantılarımızın fiziksel şartlarda yapıldığında özlemlerin giderildiği, dostlukların pekiştirildiği, bilgi alışverişlerinin yapıldığı kısaca aile olduğumuzu bize hatırlatan ortamlar olduğunu, yıllardır yaşadığımız mükemmel deneyimlerle hepimiz biliyoruz. Ne yazık ki bu sene birbirimizi ancak ekranlardan görebileceğiz. Böyle olsa da aile olmanın verdiği güzel ve sıcak duygularla bu eksikliği gidereceğimizi ummaktayız.

Sizleri çok endişeli, çok zorlu geçen bir yılın üzüntülerini, gerginliklerini geride bırakmak, bize teselli olacak bilimsel bir şölenle ülkemizde ve dünyada normale dönmenin mutluluğunu yeniden yaşamak umudu ile 18. Videokonferanslar’a davet ediyoruz.

Saygılarımızla,
Prof. Dr. Özgür Tarkan
Doç. Dr. Özgür Sürmelioğlu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin