3. Uluslararası 4. Ulusal Onkoloji Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
20 Ekim - 22 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Garden Inn Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.onkolojihemsireligi.com
DAVET
Hoş geldiniz

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Hemşirelik Fakültesi ve Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesinin işbirliği ile 3. Uluslararası 4. Ulusal Onkoloji Hemşireliği Kongresi düzenlenecektir. Kongremiz; 20-22 Ekim 2021 tarihleri arasında Hilton Garden Inn Otel, Ankara’da gerçekleştirilecektir. Sağlık hizmetini sürdüren ve bu alana emek veren tüm sağlık profesyonellerini uluslararası düzeyde gerçekleştireceğimiz kongremizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Bu yıl yapılacak kongremizde; onkoloji hemşireliği alanında önemli ve ilgi çeken konular yeni gelişmelerin ışığında ele alınacaktır. Ayrıca kongremizin bilimsel programında yer alan kurslar, bilgi güncelleme oturumları ve konferanslar ile sizlere onkoloji hemşireliği alanındaki son gelişmeleri sunmayı hedefliyoruz. Her yıl gönderdiğiniz özenle seçilmiş konularda titizlikle hazırlanmış bildiriler ve klinik uygulamalar sırasında karşılaştığınız vakalar kongremizin bilimsel içeriğine büyük katkı sağlamaktadır. Bu yılda bildirileriniz ile kongremize katkı vermenizi beklemekteyiz.

Kongremize onkoloji hemşireliği alanında çalışan, onkolojiye ilgi duyan tüm hemşirelerin, öğrencilerimizin ve diğer sağlık profesyonellerinin katılımını bekliyor, saygılarımızı sunuyoruz.

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Fevzi Altuntaş
Ankara Onkoloji Hastanesi Başhekimi

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Emine İyigün
S.B.Ü Gülhane Hemşirelik Fakültesi Dekanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin