2. Uluslararası Ahi Evran Tıp ve Sağlık Bilimleri Kongresi-IAMHC 2022

KONGRE TARİHİ
17 Kasım - 19 Kasım 2022

KONGRE ŞEHRİ
Kırşehir, Türkiye
KONGRE YERİ
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Kongre Kültür Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.iamhc.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Tıp Fakültesi olarak, “Uluslararası Ahi Evran Tıp ve Sağlık Bilimleri Kongresi’nin ikincisini 17-19 Kasım 2022 tarihleri arasında, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Kongre Kültür Merkezi’nde düzenleneceğini duyurmaktan büyük bir onur ve mutluluk duymaktayız.

Kongremizin ana teması “Geleneksel, Tamamlayıcı ve Entegratif Tıp Uygulamaları” olup, kongrenin mottosu “Doğadan Tedaviye” – “İbn-i Sina’dan Ahi Evran’a” olarak belirlenmiştir. Temaya ilişkin oturumlar, alanında yetkin ve değerli davetli konuşmacılar tarafından sunulacak, sözlü ve poster sunumlarına yer verilecektir. Gelen talepler doğrultusunda kurslar, çalıştaylar ve atölye çalışmaları planlanmıştır. Kongre süresince zengin sosyal ve kültürel programlara yer verilecektir.

Kongremiz ile ilgili tüm bilgilere; http://www.iamhc.org/ adresinden ulaşabilirsiniz.İletişim için [email protected] e-mail adresini kullanabilirsiniz.

Bu bilimsel etkinliğe katılım ve paylaşımlarınızla sağlayacağınız katkılardan dolayı teşekkür eder, kongremizde görüşebilmek dileği ile saygılar sunarız.

Prof. Dr. Mustafa Kasım KARAHOCAGİL
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı

II. IAMHC 2022 Koordinatör Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.