Antalya Artrit Günleri Online Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
12 Kasım - 14 Kasım 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.antalyaartritgunleri.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım;

Bu yıl Türkiye Romatizma Araştırma ve Savaş Derneği (TRASD), Antalya Şubesi’nin düzenleyeceği “Antalya Artrit Günleri Online Sempozyumu”na sizleri davet etmekten gurur ve onur duyuyoruz.

Hepinizin bildiği üzere Romatoloji çok geniş bir hastalık grubuna hitap eden bilim dalıdır. Biz gündelik hayatta daha sık gördüğümüz hastalık grubu olan artrite odaklanmak istiyoruz. İlk toplantımızda başta Romatoid Artrit olmak üzere, mümkün olduğu kadar artritin ön planda olduğu diğer hastalıklara dair bilgilerimizi sizlerle birlikte güncellemeyi arzu ediyoruz.

TRASD çatısı altında sempozyumumuz 12-14 Kasım 2021 tarihleri arasında Çevrimiçi olarak gerçekleşecektir.

Bilimsel içeriği zengin bir program ile sizlerin karşınızı çıkmanın mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz.

Büyük bir özenle hazırlanan bilimsel programımızla keyifli vakit geçirirken eğitim doygunluğu ile ayrılacağınıza inandığımız bu sempozyumumuzda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımla,

Prof. Dr. İlhan SEZER
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.