56. Ulusal Nöroloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
28 Kasım - 02 Aralık 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.norokongre2020.org
DAVET
Türk Nöroloji Ailesi’nin Değerli Üyeleri,

Türk Nöroloji Derneği tarafından organize edilen ve bu yıl 56. kez düzenleyeceğimiz Ulusal Nöroloji Kongremizi ne yazık ki, dünyaca yaşamakta olduğumuz COVID-19 pandemisinin neden olduğu zor koşullar ve hepimizi çok üzen kayıplarımızın olduğu bir ortamda hazırlamak durumunda kaldık. İnsanlığın, eriştiği bu teknoloji ve bilgi çağında bu yeni düşmana karşı mücadelede bu kadar zayıf ve çaresiz kalması, şüphesiz hepimizi daha çok çalışma, bilgiyi paylaşma ve insanlığın yararına kullanma konusunda daha fazla düşünmeye yönlendirdi. Önemi daha da artan gerçeklerden biri de bilim alanlarının etkin işbirliği, multidisipliner yaklaşım gerekliliği idi. Ne yazık ki, sosyal ve ekonomik bilimlerin de zorlandığı bu dönemde en ağır yükü yine bizler, sağlık bilimi emekçileri yüklendi.

Değerli meslektaşımız, bu zor günlerde de sürekli eğitimimizde en önemli katkı alanı olan kongremiz için TND yönetim Kurulu ve Bilimsel Çalışma Grupları olarak, hocalarımızın, dernek sekreteryamız ve kongre organizasyon firmamızın büyük ve özverili destekleri ile çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Elbette sizden aldığımız geri bildirimler kongremizin daha ileri gidebilmesi için en önemli dayanaklarımızı oluşturdu ve oluşturmaktadır. Kongremizi her şeye rağmen, her yıl olduğu gibi bir önceki yıldan daha zengin, daha aktif, daha yararlı ve nöroloji camiasının her türlü paylaşımı yapabileceği bir aile ve gurur platformu olarak gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. COVID-19 pandemi dönemine has kongre ve toplantı düzenleme ile ilgili gelişmeleri ve yasal prosedürü yakından takip etmekteyiz. Elbette, büyük bir engel olmaz ise yüz yüze yapacağımız bir kongre birinci tercihimizdir. Ancak, gelişecek şartların getireceği alternatif çözümler üzerinde de çalışmalarımız sürdürmekteyiz. Gelişmeler oldukça sizlerle paylaşıp, camiamız için en iyisini yapmaya çalışacağız...

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin