4. Uluslararası 5. Ulusal İstanbul Ebelik Günleri Kongresi

KONGRE TARİHİ
24 Eylül - 26 Eylül 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
istanbulebelikgunleri2021.com
DAVET
Değerli Katılımcılar,

24-26 Eylül 2021 tarihlerinde Haliç Üniversitesi ailesi olarak online platformda gerçekleştireceğimiz “Ebeliğin Geleceğini Birlikte İnşa Edelim” ana temalı 4. Uluslararası 5. Ulusal İstanbul Ebelik Günleri Kongresi’ne sizleri davet etmekten heyecan, onur ve mutluluk duymaktayız.

Pandemi sürecinde edindiğimiz deneyimler ile meslektaşlarımızı ve farklı meslek üyelerini kongremiz çatısı altında buluşturabilmek, evrensel boyutta katılımı desteklemek amacıyla bu yılda kongremizi, online platformda gerçekleştirme kararı aldık. Ulusal ve uluslararası düzeyde konusunda yetkin konuşmacıların yer alacağı ve siz katılımcıların da katkı ve paylaşımlarıyla zenginleşecek ve renklenecek olan kongremizde, ebelik mesleği ve kadın sağlığının farklı boyutlarıyla bilimsel temelde tartışılacağına inanıyoruz. Böylece mesleğimizin Ulusal ve Uluslararası tüm tarafları arasında etkileşim ve iş birliğini arttırarak güncel gelişmeleri ve deneyimleri paylaşma, ebelik mesleğinin gelişimine katkı sağlama olanağı yaratılmış olacaktır.

Meslekler, hizmet sunan meslektaşları, akademisyen ve öğrencileri, yönetici ve örgütleriyle bir arada hayat bulur ve gelişirler. Dolayısıyla bu organizasyonumuzda, mesleğimizin her bir üyesini dayanışmaya ve gücümüzü birleştirmeye çağırıyoruz. Bu amaçla Kongre organizasyonumuzu, Derneklerimiz, İstanbul’daki eğitici ve yöneticiler, öğrenci ve ebe temsilcileriyle birlikte yapmaya karar verdik.

Kongremizde, özellikle genç klinisyen ebe ve akademisyenlerin görüş ve önerilerinin paylaşılacağı, uzman profesyonellerin bilgi ve deneyimlerinden yararlanılacağı, değişim ve yeniliklerin tartışılacağı kurs, konferans, panel, sözel ve poster bildiri oturumları yer alacaktır. Kongrenin bilimsel yönden meslektaşlarımızla bir paylaşım ortamı oluşturması ve mesleğin toplumsal önemine, sorunlarına dikkat çekmesi bakımından yararlı olacağını düşünüyor, başarılı bir kongre olmasını diliyoruz.

Sizlerle kongremizde buluşmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek ister saygılar sunarız.

Prof. Dr. Anayit M. COŞKUN

Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin