İstanbul KBB-BBC Uzmanları Derneği 12. Kongresi

KONGRE TARİHİ
15 Ocak - 17 Ocak 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.istanbulkbb2021.org
DAVET
Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

Bilimin ne kadar değerli olduğunu bir kez daha çok iyi anlamamızı sağlayan olağanüstü salgın günlerini yaşıyoruz. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de birçok insanımızı ve meslektaşımızı maalesef bu salgın nedeniyle yitirdik. Bu koşullarda bizler hem mesleğimizi icra etmeye devam ediyoruz, hem de bilimsel toplantılarımızı günün koşullarına uygun bir şekilde sanal ortamda gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Ülkemizde Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi bilim dalının ulaştığı yüksek düzeyin daha da ileriye taşınmasında bilgilerin bilimsel bir platformda ve zorunlu olarak sanal ortamda tartışılması ve güncellenmesi için organizasyon komitemiz siz değerli meslektaşlarımızın katkısı ile panel, yuvarlak masa ve bildiri oturumları, konferanslar ve workshopların yer alacağı bir bilimsel program hazırlamaktadır. Bilgisayarlarımızın başında bilgilerimizi paylaşacağız ve güncelleyeceğiz. Öte yandan teknolojinin üst düzeyde uygulandığı bilim dalımızla ilgili endüstri temsilcileri ile sanal standlarında mevcut olan canlı görüşme odalarında bir araya gelebileceğiz ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgileri alabileceğiz.

Yan yana gelebileceğimiz güzel günleri umut ederek, Kulak Burun Boğaz hekimleri ve bilim dalımıza gönül veren tüm dostlarımızı 15 – 17 Ocak 2021 tarihlerinde 12. İstanbul KBB ve BBC Uzmanları Derneği Kongremize bekliyoruz.

En derin saygı ve sevgilerimizle,

İstanbul Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanları Derneği
Yönetim Kurulu Adına Başkan
Prof. Dr. Nazım Korkut

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.