5. Palandöken Anestezi Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
20 Kasım 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
palandokenanestezisempozyumu2021.com
DAVET
Cumhuriyetin temellerinin atıldığı, Doğu Anadolu bölgemizin en büyük şehri olan Erzurum’da, Türkiye Cumhuriyetinin ilk cumhurbaşkanı, ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ten ismini alan Atatürk Üniversitemizde, 5.sini düzenleyeceğimiz Palandöken Anestezi Günlerinin bu yılki teması “Toraks Cerrahisi Anestezisine Güncel Bakış” olacaktır.

Daha önceki yıllarda yüz yüze yaptığımız sempozyumlarımızdan farklı olarak bu yıl pandemi şartları gözetilerek sempozyum etkinliğinin online yapılmasının daha uygun olacağı düşünülmüştür. Bir gün boyunca özgün konuları ve konukları olan, torasik anestezi ile ilgili temel ve güncel konularında tartışılacağı, aynı zamanda sözlü bildiri sunumlarının da olacağı sempozyumumuza torasik anesteziye ilgi duyan ve günceli takip etme hevesindeki tüm meslektaşlarımızı 20 Kasım 2021 tarihinde bilgisayarları başında yer almaya davet ediyoruz.

Sempozyumumuzun gerçekleşmesinde ve bilimsel programımızın oluşmasındaki katkılarından dolayı Göğüs Kalp Damar Anestezi ve Yoğun Bakım Derneği ve Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği yönetim kuruluna ve TARD Karadeniz Şubesi yönetim kurulu üyelerine, davetimizi kırmayarak bizleri onurlandıran tüm oturum başkanlarına, konuşmacılara, sponsorlukları ile destek veren tüm sektör temsilcisi ve çalışanlarına teşekkürlerimizi sunarız.

Doç. Dr. ELİF ORAL AHISKALIOĞLU

Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.