6. Ulusal İmmünoterapi ve Onkoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
19 Ekim - 23 Ekim 2022

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Gloria Golf Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.immunoterapi2022.org
DAVET
Değerli meslektaşlarım,

Onkoloji ve İmmünoterapi Derneği tarafından düzenlenen ve 19-23 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 6. Ulusal İmmünoterapi ve Onkoloji Kongresi’ne sizleri davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Kongremiz 19 Ekim 2022’de kurslar ile başlayacak, sonrasında 20-23 Ekim 2022 tarihleri arasında yerli ve yabancı konuşmacılar ile güçlü bir bilimsel program ile devam edecektir. Kongre sırasında literatürdeki son bilgileri tartışmanın yanında, Türkiye koşullarında bu bilgilerin hangilerinin güncel pratikte uygulanabileceği de konuşulacaktır. Kongremiz bizlere alanımızla ilgili karşılaştığımız sorunları konuşup, fikir alışverişinde bulunma, çözüm üretme şansını da sağlayacaktır. Sözel bildiri oturumlarında farklı merkezlerin deneyimlerini sunulacaktır.

Onkoloji ile ilgili doğru ve güncel bilgileri dinlemek ve tartışmalara katkıda bulunmak isteyen tüm meslektaşlarımızı ve işbirliği içinde çalışmaktan mutlu olduğumuz farklı alanlardan tüm arkadaşlarımızı etkinliğimizde görmeyi arzu ediyoruz.

Onkoloji ve İmmünoterapi Derneği Yönetim Kurulu ve Kongre Bilimsel Kurulu olarak siz değerli meslektaşlarımızı kongremizde görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Hep birlikte başarılı ve verimli bir kongre geçirmemiz dileğiyle…

Saygılarımla,

Prof. Dr. Başak Oyan Uluç

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.