8. Ulusal Dermatolojik Cerrahi Günleri

KONGRE TARİHİ
18 Kasım - 21 Kasım 2021

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Sheraton Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.dermatocerrahi2021.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

8. Ulusal Dermatolojik Cerrahi Günleri'ni 18-21 Kasım 2021 tarihleri arasinda Ankara Sheraton Otel'de gerçekleştireceğimizi duyurmaktan Dermatolojik Cerrahi Derneği olarak mutluluk duymaktayız. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de dermatolojik cerrahiye olan ilginin ve uygulamalardaki çeşitliliğin giderek artması oldukça memnuniyet vericidir. İki yılda bir düzenlenen ve ilkini 2006 yılında International Society for Dermatologic Surgery ile birlikte düzenlediğimiz dermatolojik cerrahi günleri artik geleneksel bir özellik kazanmıştır. Toplantımızın amacı dermatolojik cerrahinin iki temel parçası olan eksizyonel cerrahi ve kozmetoloji konularında en güncel bilgileri ve uygulamaları ülkemize taşıyabilmek, meslektaşlarımızla paylaşabilmek ve uygulama düzeyini en üst seviyede yaygınlaştırabilmektir.

Aynı zamanda her toplantımızda meslektaşlarımız arasında yoğun bilgi ve tecrübe alışverişi gerçekleşmekte ve bu sayede bireysel mesleki gelişime önemli katkılar sağlanmaktadır. Tüm bunlar dermatolojik cerrahi ve kozmetik uygulamalar konusunda bilgilerimizi giderek artırırken, birçok farklı nedenle yaşadığımız mesleki zorluk ve sorunların da gündeme getirilmesini sağlamakta, çözüm yollarını tartışmamıza ve birliğimizin güçlenerek artmasına olanak vermektedir.
8. Toplantımızda da önceki toplantılarımızda olduğu gibi hem dünyada hem de ülkemizde dermatolojik cerrahi konusunda tecrübeli ve söz sahibi değerli bilim insanlarının yer alacağı konferanslar ve panellerin yanısıra katılımcıların aktif uygulama yapabilecekleri kurslar düzenlenecektir. Ayrıca bu yıl da geçtiğimiz yıllarda çok ilgi gören ve dermatolojik cerrahi uygulamaları için vazgeçilmez olan kadavra üzerinde anatomi kursumuz da yine Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı ile işbirliği içerisinde daha da kapsamlandırılarak gerçekleştirilecektir.

Dermatoloji'nin en güncel başlığı olan kök hücre uygulamalarından klasik cerrahi işlemlere kadar pek çok konunun ele alınarak detaylıca irdeleneceği, bilgilerimizi güncelleyip, mesleki yenilenme sağlayacağımız 8. Ulusal Dermatolojik Cerrahi Günleri boyunca siz değerli meslektaşlarımız ile birlikte olmaktan büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Saygı ve sevgilerimizle,

Prof. Dr. Pelin KOÇYİĞİT
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Seher BOSTANCI
Dermatolojik Cerrahi Derneği Başkanı

Uzm. Dr. Ekrem CİVAŞ
Kongre Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin