9. Ortopedi ve Travmatoloji İstanbul Buluşması

KONGRE TARİHİ
01 Nisan - 02 Nisan 2022

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Radisson Blu Şişli Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.totderistanbulbulusmasi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizlerle yeniden yüz yüze kongre yapıyor olmanın heyecanı içerisindeyiz. Geçtiğimiz yıl tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi nedeniyle büyük bir özveri ile hazırlamış olduğumuz İstanbul Buluşmasını ertelemek ve daha sonra çevrim içi yapmak zorunda kalmıştık. Hepimiz için zor geçen bir senenin ardından gün hayatımızın normalleşmesi ile beraber alışık olduğumuz kongre düzenimize de nihayet kavuşmuş olacağız.

Bu yıl kongremizin ana konularını Travma ve Komplikasyonlar olarak belirledik. TOTDER Yönetim Kurulu, Kongre Düzenleme Komitesi ve Bilimsel Kurulun yoğun emekleri ile hazırlanan ve ülkemizden konusunda uzman konuşmacıların görev alacağı kongremize hepinizi davet ediyoruz. Katılımızın bize onur ve şevk verecektir.

Faydalı, öğretici ve zevkli bir kongrede buluşmak dileğiyle...

Prof. Dr. Mehmet Demirhan
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Önder Kılıçoğlu
Dernek Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin