Aile Hekimliği Aşı Sempozyumu ve Aile Sağlığı Çalışanları Aşı Çalıştayı

KONGRE TARİHİ
22 Mayıs 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.asisempozyumu.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Aile hekimleri ve aile sağlığı çalışanlarının ortaklaşa düzenlediği "Aile Hekimliği Aşı Sempozyumu & Aile Sağlığı Çalışanları Aşı Çalıştayı" ile karşınızdayız. Ülkemizde aile hekimliği uygulamasına geçilmesiyle birlikte aşılama oranlarında %99 varan başarılara ulaşılmış olup, bu başarının en büyük sahibi olan aile hekimleri ve aile sağlığı çalışanları olarak bir araya gelip, başarılarımızı daha da artırmak, aşı uygulamasındaki bilgilerimizi güncellemek ve aşılamada karşılaştığımız sorunlarımızı konuşmak ve paydaşlarımızla birlikte çözüm yollarını aramak için bu sempozyumu düzenlemeye karar verdik. Bu sebeple "Aile Hekimliği Aşı Sempozyumu & Aile Sağlığı Çalışanları Aşı Çalıştayı" mızın birincisi 22 Mayıs 2021 tarihinde Doctor Follow platformundan online olarak düzenlenecektir.

Aile Hekimliği Aşı Sempozyumunda, ülkemizdeki aşı uygulamalarının geçmişini, bugününü, yarınını konuşup, çocukluk çağı aşılarını (Hepatit B, BCG, DaBT- İPA - Hib, KPA, KKK, OPA, Td, Hepatit A, Su çiçeği v.b.) erişkin aşılamayı ve aşıları, özel gruplarda yapılacak aşı uygulamalarını, akılcı aşı ve ilaç uygulamaları, ülkemizde son yıllarda artan aşı reddi, aşı kararsızlığının sebepleri ve önlenmesi için alınacak olan önlemleri, soğuk zincir kırılmaları ve soğuk zincir sorunlarında karşılaştığımız hukuksal sorunları, aile hekimleri ve aile sağlığı çalışanları olarak aşı uygulamalarında karşılaştığımız sorunları ve çözüm önerilerini konuşacağız. Ayrıca sempozyum içinde " Aile Sağlığı Çalışanları Aşı Çalıştayı" nı da gerçekleştireceğiz

Aşı ile ilgilenen tüm hekimleri ve sağlık çalışanlarını, 22 Mayıs 2021 tarihinde www.doctorfollow.com adresinden online olarak düzenlenecek olan "Aile Hekimliği Aşı Sempozyumu & Aile Sağlığı Çalışanları Aşı Çalıştayı " na davet ediyoruz.

Saygılarımızla

Sempozyum Başkanları

Dr. Hakan UZUN
Trabzon Aile Hekimleri Derneği Yönetim Kurulu
Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı

Hemşire Ayşegül DURGUT
Aile Sağlığı Elemanları Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin