İstanbul Dermato-Romatoloji Güncelleme Zirvesi 2020

KONGRE TARİHİ
27 Kasım - 29 Kasım 2020

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Point Otel Barbaros

KONGRE WEB SİTESİ
www.dermatoromato2020.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Birincisini düzenleyeceğimiz “İstanbul Dermato-Romatoloji Güncelleme Zirvesi 2020”’yi Türkiye’nin güzel şehri İstanbul’da gerçekleştireceğimizi duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz.

Türkiye Romatizma Araştırma ve Savaş Derneği (TRASD) İstanbul Şubesi’nin, Brown Üniversitesi ile ortaklaşa düzenledikleri İstanbul Dermato-Ramotoloji Güncelleme Zirvesi , 27 – 29 Kasım 2020 tarihlerinde Point Barbaros Otel, İstanbul’da düzenlenecektir.

Zirve’ye, deri ve kas-iskelet hastalıkları alanında uluslararası tanınmış uzmanlardan oluşan akademisyenler de katılım gösterecektir. Zirvenin odağı, dermatoloji ve romatolojinin birlikte ilgilenmesini gerektiren hastaların yönetimi ve tedavisi olacaktır. Sunumları, uzmanına danışın oturumları ve kursların tamamı pragmatik, gerçek dünya klinik çalışmaları temel alacak ve vaka tabanlı tartışmalar konferans boyunca yaygın olacaktır.

İstanbul Dermato-Romatoloji Güncelleme Zirvesi için harika sosyal etkinlikler de programımızda yer alacaktır. Ayrıca, katılımcılar ve ailelerinin tüm ilgilerini karşılayacak İstanbul ve Türkiye turları seçenekleri de internet sitemizde yer alacaktır.

İnteraktif bilimsel programı ile beğeninizi kazanacağını düşündüğümüz toplantımızda, siz değerli meslektaşlarımızın katılım ve bilimsel katkıları kongremizi zenginleştirecektir.

İstanbul Dermato-Romataoloji Güncelleme Zirvesi 2020’ye katılımınızı ve sizleri “Boğaz’ın parlayan şehrinde” ağırlamayı heyecanla bekliyoruz!

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Tuncay Duruöz, MD
Sempozyum Eş Başkanı
TRASD İstanbul Şubesi Başkanı

Prof. Dr. Abrar A. Qureshi,MD, MPH
Sempozyum Eş Başkanı
Brown University

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin