Sebad Derneği 1. Basamakta Solunum Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
01 Kasım - 03 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Kaya Artemis Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.solunumsempozyumu.org
DAVET
Sevgili birinci basamak hekimleri,

Solunum en hayati fonksiyonumuz, solunum sistemi hastalıkları ise birinci basamakta en sık karşılaşılan başvuru nedenidir.
“1.Basamakta Solunum Sempozyumu” üst ve alt solunum yollarında sık karşılaşılan hastalıkları gözden geçirmek, bilgileri güncellemek ve yeni tedavi seçeneklerini paylaşmak amacı ile planlanmaktadır.

Hipokrat’ın ‘hastalık yoktur hasta vardır’ prensibince, her hasta kendine özgüdür ve her hasta İbn-i Sina’nın da dediği gibi tek başına değil ailesiyle, eviyle, çevresiyle, yaşadığı yeriyle, ışığıyla, işiyle değerlendirilmelidir.

Bu sözler, bireysel farklılıkları, çevre etkileşimini ve iletişimin etkisini ortaya koymaktadır.

Günümüzde açık erişim ve uzaktan paylaşım şeklinde bilgi aktarımı sağlanabilmekte ve bazı alanlarda çok başarılı sonuçlar verebilmektedir. Ancak tıp alanında yüz yüze iletişim ve deneyim aktarımı büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle kısa ama yoğun bir bilgi ve deneyim aktarımı sağlanabilmesi için bu toplantıyı planladık. İlgi duyan meslektaşlarımızı bekliyoruz.
Yararlı olması dileği ve sevgilerimle,

Tarih Değişikliği: Duyurulan toplantı tarihimizin diğer toplantılarla çakışması nedeniyle, düzenleme kurulumuz, toplantı tarihimizi 1-3 Kasım 2019 tarihine erteleme kararı almıştır.

Saygılarımızla

Prof. Dr. Cemal Cingi
Sürekli Eğitim ve Bilimsel Araştırmalar Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.