Tarihin Sıfır Noktasında Akciğer Kanserinde Güncel Gelişmeler Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
16 Eylül - 18 Eylül 2022

KONGRE ŞEHRİ
Şanlıurfa, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Garden Inn

KONGRE WEB SİTESİ
www.takdsempozyum2022.org
DAVET
Saygıdeğer Meslektaşlarımız;

TAKD olarak bilimsel aktivitelerimize 2003 yılı kuruluşumuzdan günümüze, birbirini takip eden yıllar içinde, dönüşümlü olarak yılda bir Ulusal “Kongre”, diğer yılda bir “Sempozyum” şeklinde devam etmeye gayret ettik. Ancak tüm Dünya’yı ve Ülkemizi ciddi şekilde etkileyen Pandemi nedeniyle en son 9. Ulusal Kongremizi gecikmeli olarak 16-19 Aralık 2021 tarihlerinde Antalya’da “Hibrid” olarak TGCD ile ortaklaşa yaptık. Bu yılda “2022” de, Ulusal Sempozyum düzenleyerek sizlerle konumuz ile ilgili enson güncel yenilikleri paylaşmaya devam edeceğiz. Multidisipliner bir dernek olan TAKD, her zamanki gibi yine Multidisiplinlerden siz meslektaşlarımızın geniş katılımlarıyla, bilimsel ve sosyal yönü ile yenilikçi bilgiler ve kültür zenginliği içinde 16- 18 Eylül 2022 tarihlerinde Şanlıurfa’da Hilton Garden Inn’de “Akciğer Kanserinde Güncel Gelişmeler” ana başlığı ile Ulusal Sempozyum düzenleyecektir. Sempozyum yeri için dünyanın gündeminde olan ve en eski tapınak olarak Göbeklitepe’ nin yer aldığı ve Kurtuluş Savaşımızda gösterdiği kahramanlıktan dolayı TBMM’ce ‘Şanlı’ ünvanını alan ve bu yıl 38. yılını kutlayacak ‘ Şanlıurfa’ yı seçtik. Bu şehrimiz tüm dinlere kucak açan, hoşgörünün hâkim olduğu bir kültür şehri ve günümüz dünyasında insanlık tarihinde önemli ayrıcalığı olan şehrimizdir.

Bu sempozyumda Akciğer Kanserinde tanı ve tedavideki en son güncel gelişmelerden söz edilecek ve konular interaktif oturumlarda tartışılacaktır. Amacı sizlerin akciğer kanseri ile ilgili en son yeniliklerden uzak kalmamanız ve haberdar olmanızı sağlamak olan derneğimiz, bu sempozyumu fiziksel şartların daha iyi olduğunu, bir araya geleceğimizi ümit ederek ve düşünerek aktif olarak düzenleyecektir. Akciğer Kanseri ile ilgilenen ve bu hastalarla karşılaşan tüm meslektaşlarımızı düzenleyeceğimiz bu sempozyumumuza davet ediyoruz. Dernek Yönetim Kurulumuz ve özellikle Bölgesel Düzenleme Kurulumuz katılımınızdan ve sizlerle birlikte olmaktan çok mutluluk duyacaktır.

16-18 Eylül 2022’ de Şanlıurfa’da görüşmek üzere...

Sevgi ve Saygılarımızla.
Prof. Dr. Atila AKKOÇLU
TAKD Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.